betafix-antiallerjik-flaster-5cm-x-10m-b338-f.jpg
betafix-antiallerjik-flaster-5cm-x-10m-b338-f.jpg

Betafix Antiallerjik Flaster 5cm X 10m (MG000038)

Marka : BETASAN

Betafix Antiallerjik Flaster 5cm X 10m, hassas ciltler için özel olarak tasarlanmış bir medikal üründür. Alerjik reaksiyon riski oluşturmadan yaraların kapatılması ve korunması için idealdir. Üstün yapışkan özelliği sayesinde yara bölgesinde uzun süreli tutunur ve rahatsızlık vermeden kullanılabilir.

Yüksek kaliteli malzemelerden üretilmiş olan Betafix Antiallerjik Flaster 5cm X 10m, dayanıklı ve uzun ömürlü kullanım sağlar. Su geçirmez özelliği sayesinde, banyo, duş veya yüzme gibi aktivitelerde de yaraları korur ve cildinizi nemden korur.

5cm x 10m boyutları ile kullanım kolaylığı sağlayan Betafix Antiallerjik Flaster, geniş yara veya kesiklerin kapatılmasında idealdir. Ayrıca, alerjik reaksiyon riski olan kişiler için özel olarak tasarlanmıştır ve cildinizin tahriş olmadan uzun süre kullanımına olanak tanır.

Betafix Antiallerjik Flaster 5cm X 10m, evde veya seyahatlerde kullanım için uygun olup, cilt dostu özellikleri sayesinde herkes tarafından güvenle kullanılabilir. Yaraların korunması ve kapatılması için güvenilir bir seçenektir. Alerjik reaksiyon riski taşıyan kişilerin rahatlıkla kullanabileceği, dayanıklı bir medikal üründür. Geniş yara veya kesikler için ideal bir çözüm arıyorsanız, Betafix Antiallerjik Flaster 5cm X 10m sizin için doğru seçim olabilir.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

Web sitemizde çeşitli kullanım verilerinin analizleri için çerezler işlenebilmektedir.