2009 yılından beri medikal sektörünün öncü firmalarında satış uzmanı, saha sorumlusu ve bölge müdürü gibi pozisyonlarda çalıştıktan sonra edindiğimiz tecrübe ve deneyimlerimizi Medibil Medikal ve Bilişim Teknolojileri San. Tic. Ltd. Şti. firmasını kurarak sürdürmeye karar vermiş bulunmaktayız. Genç, yenilikçi, dinamik, profesyonel ekibimiz ile birlikte medikal sektöründe Aile hekimliği malzemeleri ve veteriner malzemeleri satışını Türkiye genelinde yapabilmek adına www.medikalgross.com'u sadece profesyonel kullanıcılara hitap edecek şekilde kurduk. 

 

Medibil Medikal ve Bilişim Teknolojileri San. Tic. Ltd. Şti.'yi biraz daha yakından tanıdığınızda başka illerde yada İzmir'deki benzer medikal firmalarından biraz daha farklı olduğumuzu anlayabilirsiniz. Farklı olmanın sadece firma tanıtım metinlerinde ya da sloganlarda "Biz Farklıyız" diye çığırtkanlık yapmakla olmayacağını da bilecek kadar uzun zamandır medikal ve bilişim alanlarında hizmet veriyoruz.

 

Neden farklıyız?

Çünkü;

Herşeyden önce;

 

"İşimizi gerçekten çok severek yapıyoruz."

Belki de başarımızın yegane sebebi de budur. Çünkü biliyoruz ki; bir işi ne kadar çok severseniz o alanda kendinizi daha da geliştirmek ve daha başarılı olmak için çalışırsınız. Medibil Medikal Ailesine dahil olan herkes de işini severek yapıyor ve kendi alanlarında gelişebilmek için çaba harcıyor.

 

"İşimizde daha iyi olmak için sürekli araştırıyoruz." 

Belki hiç bir medikal firmasının yada medikal e-ticaret yapan medikal firmaların yapmadığı kadar çok daha fazla ürün, uygun fiyat, alım miktarına göre değişen toptan fiyat kampanyası ve ekibimiz içinde bulunana yazılım ve grafik tasarım ekibimizin www.medikalgross.com sitesi için sürekli olarak araştırmalar yapıyoruz. Bu alanlarda yeni olan ne varsa takip etmeye ve bunları hekimlerimize en hızlı şekilde ulaştırmak için uyarlamaya çalışıyoruz.

 

"Yüzümüzü her zaman yeniliğe çeviriyoruz."

Diğer medikal firmaların ve bilişim firmalarından farklı olarak kendimize örnek aldığımız yurt içinde ve yurt dışında ki önemli projelere imza atmış kişiler yada ekiplere ulaşarak sürekli olarak bilgi alışveriş yaparak işimizi daha iyi yapmaya çalışıyoruz. Bir proje için Ar-Ge çalışması yaptığımızda, mutlaka ilk olarak müşterilerimizin değerli yorumlarını göz önünde bulundurarak projelerimizi hazırlıyoruz.

 

"Bahane değil çözüm üretiyoruz."

Yapmaya çalıştığımız işin zor bir iş olduğunu çok iyi biliyoruz. Çeşitli birçok sorunla karşılaşıyoruz. Ancak bu sorunların neden çözülemeyeceğine dair bahaneler aramaktansa, bu sorunların nasıl çözüleceği üzerine yoğunlaşıyoruz. Bu yüzden de, işimizi yürütürken "bahaneler" değil "çözümler" üretiyoruz.

 

"Disiplinli ve programlı çalışıyoruz."

Hizmet verdiğiniz sektör her ne olursa olsun, çalışma şartlarınız ne şekilde düzenlenirse düzenlensin; eğer o alanda başarılı olmak istiyorsanız mutlaka belli programlar çerçevesinde disiplinli bir şekilde çalışılması gerektiğine inanıyoruz. günlük iş akışını düzenliyor ve yazılım ekibi dahil tüm çalışanlarımızın bu sürece sadık kalmasına özen gösteriyoruz.

 

 

 

Tabiki Medibil Medikal'i farklı kılan tüm özellikler bunlar değil. Bizi daha yakından tanıdığınızda neden "farklı" olduğumuzu çok daha iyi anlayabilirsiniz. Tüm sağlık çalışanlarını www.medikalgross.com adresinde aile hekimliği malzemeleri ve veteriner malzemeleri incelemeye sipariş vermeye davet ediyoruz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

Web sitemizde çeşitli kullanım verilerinin analizleri için çerezler işlenebilmektedir.