Teslimat Koşulları

Medibil Medikal ve Bilişim Teknolojileri San. Tic. Ltd. Şti. firması olarak güvenilir sipariş ve hızlı teslimat ilkeleri doğrultusunda çalışmaktadır. Sipariş verdiğiniz ürün ile tarafınıza teslim edilen ürünler kesinlikle aynı olacaktır. Sipariş verdiğiniz ürünün stoklarımızda bulunmaması halinde, tarafınıza bilgilendirme yapılarak, başka bir ürün talep edip etmediğinizi sormaktayız. Sizden bir talimat gelmediği sürece asla farklı bir markanın ürününü veya talep ettiğiniz üründen farklı bir modeli size göndermiyoruz.

Sipariş vermeden önce iletişim numaralarımızdan bize ulaşabilir ve beğendiğiniz ürünün stok durumunu öğrenebilirsiniz. Siparişini verdiğiniz ürün, stoklarda mevcut olması durumunda, sonraki gün kargo şirketine, varsa kullanım kılavuzu ve garantisi ile birlikte teslim edilir. Kargo şirketi sipariş verdiğiniz kentin veya semtin uzaklığına bağlı olarak ürünü 1 ila 4 iş günü içerisinde, sipariş ve ödeme sayfasında bildirmiş olduğunuz adrese teslim eder. Resmi tatiller iş günü kapsamına girmemektedir.    

Kargo için sizden tahsil edilen ücreti, ürünün siparişini vermeden önce görebilirsiniz. Ürünün kargo ücretini siparişini verdiğiniz ürün ile birlikte ödediğiniz için teslimat esnasında ekstra bir ücret ödemenize gerek kalmamaktadır. Medibil Medikal ve Bilişim Teknolojileri San. Tic. Ltd. Şti; kargo ücretlerinde herhangi bir uyarı yapmadan değişikliğe gidebilir. Fakat ürünün ödemesi ile birlikte kargo ücreti de tarafımızdan tahsil edilmiş ise sonradan kargo ücretinde bir değişiklik asla yapılmamaktadır.

Kapıda ödeme seçeneğinden faydalandıysanız veya ürünün ödemesini yapıp kargo ücretinin ödemesini yapmadıysanız, kargo ücretini ürünü teslim aldığınızda kargo görevlisine yapmanız gerekmektedir. İade ve değişim işlemlerinde siparişinizin tüm kargo ve teslimat ücretleri tarafınıza ait olacaktır. Şayet firmamızdan kaynaklanan bir yanlış gönderim söz konusu olmuş ise, değişim veya iade durumunda, teslimat ve kargo ücreti Medibil Medikal ve Bilişim Teknolojileri San. Tic. Ltd. Şti. tarafından karşılanmaktadır.

www.medikalgross.com üzerinden güvenle alışveriş yapabilirsiniz. Sipariş ve teslimat hakkındaki sorularınızı [email protected] adresine e-posta göndererek iletebilirsiniz. E-postalarınız en kısa sürede yanıtlanacaktır. 

resim
Loading...
Loading...
Loading...