steteskop-litmann-classic-iii-stetesko-8b1a-1.jpg
steteskop-litmann-classic-iii-stetesko-8b1a-1.jpg
steteskop-litmann-classic-iii-stetesko-684-e5.jpg

Steteskop Litmann Classic III (MG000340)

Marka : LİTMANN
İndirim Oranı : %32 İndirim
KDV Dahil : 6.207,30 TL
İndirimli : 3.831,81 TL  + KDV
KDV Dahil : 4.214,99 TL

3M™ Littmann® Classic III™ Stetoskopu milyonlarca tıbbi profesyonele yardımcı, en son sürüm stetoskoptur. Classic III stetoskop sıradışı performansa sahip yüksek akustik hassasiyetine ek olarak çok yönlü olan çift taraflı ayarlanabilir diyaframlı göğüs parçası sağlar. Classic III stetoskop, öğrenciler ve tıbbi profesyoneller tarafından tanımlamak, dinlemek, ve kalp, ciğer ve diğer vücut seslerini fiziksel inceleme, hasta takibi ve tanı koyma amacıyla kullanılır.

Ayarlanabilir diyafram teknolojisi—bir 3M buluşu—klinik personelinin göğüs parçası üzerine uygulanan basıncı basitçe ayarlayarak değişik frekanslı sesleri duymalarını sağlar.Göğüs parçasına hafif bir basınç uygulayarak düşük frekanslı sesler duyulur; daha fazla baskı uygulayarak yüksek frekanslı sesler duyulur. Bu zaman kazandıran özellik sağlık çalışanının hastaya konsantre olmasını sağlarken üşütmeyen diyafram hastaya konfor sağlar.

Baş gerginliği baş ebatına göre kolayca ayarlanabilir ve konfor, kulak tüplerini birbirlerine doğru sıkıştırarak veya ayrıştırarak ayarlanabilir. Kolay kapanan, yumuşak kapamalı zeytinler mükemmel akustik kapama ve konforlu uyumuyla bireysel kulaklara uyar. Zeytinler kulak tüplerinin ucuna sıkıca kapanır ve güvenlik gereği ayırmak için kuvvet uygulamak gerekir.

Esnek yeni jenerasyon hortum bir cep içine sıkıca yerleştirildikten sonra bile şeklini ve esnekliğini korur. Cilt yağları ve alkole karşı geliştirilmiş direnciyle ve lekelere karşı geliştirilmiş direnciyle daha uzun bir stetoskop ömrü sağlar. Yeni jenerasyon hortum doğal plastik lateksten yapılmamıştır. Bu da hassas tıbbi personele ve oun hastalarına fayda sağlar. Ve insan sağlığını ve çevre korumaya katkı olarak yeni jenerasyon hortum phthalate plastizerler içermemektedir.

Classic III stetoskop sürekli aynı kaliteyi sağlama açısından A.B.D.'de üretilmektedir.

Hortum uzunluğu 69 cm

Diyafram çapı: 5,3 cm

Küçük diyafram çapı: 3,3 cm

Renk seçeneğimiz yoktur. Elimizdeki renge göre gönderim yapılmaktadır.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

Web sitemizde çeşitli kullanım verilerinin analizleri için çerezler işlenebilmektedir.