Steril Tek Kullanımlık 50 cm x 50 cm Deliksiz Örtü Cerrahi Örtü Çeşitleri
Steril Tek Kullanımlık 50 cm x 50 cm Deliksiz Örtü Cerrahi Örtü Çeşitleri

Steril Tek Kullanımlık 50 cm x 50 cm Deliksiz Örtü (AH000125D)

Marka : MEDİBİL
İndirim Oranı : %30 İndirim
KDV Dahil : 15,29 TL
İndirimli : 9,69 TL  + KDV
KDV Dahil : 10,66 TL

Steril düz örtü, sağlık sektöründe kullanılan medikal ürünler arasında yer alan ve muayeneler sırasında veya ameliyat ortamlarında kullanımı yapılan örtülerdir. Bu örtüler, hastaların veya hastalıklı bölgelerin steril ortamlarda kalmasını ve mikrop ve bakterilerin bu bölgelere temasının önlenmesini sağlar.

Steril Düz Örtü Özellikleri Steril düz örtü, steril yapıya sahiptir ve deliksiz bir yapıya sahiptir. Ayrıca, yapışkan özelliği bulunmamaktadır ve düz örtü modeline sahiptir. Bu özellikler, steril düz örtünün muayene ve ameliyat ortamlarında kullanımını kolaylaştırır.

Steril Düz Örtü Ölçüsü Steril düz örtü 50cm x 50cm ölçülerine sahiptir. Bu ölçü, muayene ve ameliyat ortamlarında kullanımını kolaylaştırır ve gerektiğinde kolayca kesilebilir. Böylece, hastaların veya hastalıklı bölgelerin steril ortamlarda kalması ve mikrop ve bakterilerin bu bölgelere temasının önlenmesi sağlanır.

Steril düz örtü, sağlık sektöründe kullanılan önemli medikal ürünlerden biridir. Steril ortamların korunması ve hastaların güvenliğinin artırılması için tercih edilen örtüler arasında yer alır. 50cm x 50cm ölçüsü, muayene ve ameliyat ortamlarında kolay kullanımı ve hastalıklı bölgelerin steril ortamlarda kalmasını sağlar.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

Web sitemizde çeşitli kullanım verilerinin analizleri için çerezler işlenebilmektedir.