steril-cerrahi-eldiven-pudrali-sensiti-61c8-4.jpg
steril-cerrahi-eldiven-pudrali-sensiti-61c8-4.jpg

Steril Eldiven Pudralı Sensitive Beybi 50 Lik (MG000219)

Marka : BEYBİ
İndirim Oranı : %30 İndirim
KDV Dahil : 656,46 TL
İndirimli : 384,18 TL  + KDV
KDV Dahil : 461,01 TL

 

Steril cerrahi pudralı eldivenler, üretim sürecinde Türk standartlarına uygun olarak özel olarak üretilmiştir. EN 455 1-2 ve 3 koşullarını karşılaması ve ISO 9001, ISO 13485 ve CE sertifikalarına sahip olması ile kalitesi ve güvenirliği kesinlikle garanti altındadır. Eldivenler, doğal kauçuk lateksten üretilmiş olup, ABD Farmakopisi (USP) tarafından onaylanmıştır. Parmak ve avuç içi kalınlığı sayesinde his kaybı yaşamadan ve yırtılmadan kullanım sağlar.

Anatomik ve kıvrımlı parmak tasarımı, cerrahi müdahaleler sırasında daha iyi beceri ve hareket kabiliyeti sağlar. Mikropütürlü dış yüzeyi sayesinde cerrahi aletlerin daha güvenli kavranmasını ve etkin kullanımını sağlar. Bu sayede cerrahi operasyonlar sırasında maksimum güvenlik ve hassasiyet sağlanır.

Steril cerrahi pudralı eldivenler, tüm cerrahi operasyonlar için özel olarak tasarlanmıştır. Özel formüle edilmiş yumuşak dış yüzeyi, uzun süreli kullanımda el yorgunluğunu azaltır. Bilekliklerinin kıvrımlı ve uzun konçlu olması, ameliyat önlük kol manşetlerinde gevşeme ve kaymayı engeller. Bu sayede cerrahi müdahaleler sırasında maksimum konfor ve güvenlik sağlanır.

Steril cerrahi pudralı eldivenler, en son teknoloji ile üretilmiş olup, en yüksek elastikiyet, mukavemet ve esnekliğe sahiptir. Ayrıca, pudrasız ve lateks alerjisi olan kullanıcılar için idealdir ve Tip II alerji sınıfına göre kategorize edilmiştir. Su, nem ve toz geçirmeyen özellikleri sayesinde ambalajları, her türlü zorlu koşulda kontaminasyonu engeller ve ürünlerin uzun süre güvenle muhafaza edilmesini sağlar. Her biri 50'lik iç kutularda sunulan eldivenler, gama ışınları ile sterilize edilmiştir ve raf ömrü 5 senedir.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

Web sitemizde çeşitli kullanım verilerinin analizleri için çerezler işlenebilmektedir.