sargi-bezi-10cm-x-100mt-sargi-bezleri-4c-485.jpg
sargi-bezi-10cm-x-100mt-sargi-bezleri-4c-485.jpg

Sargı Bezi Rulo 10 CM x 100 M (MG10186)

Marka : MEDİBİL
İndirim Oranı : %24 İndirim
KDV Dahil : 141,57 TL
İndirimli : 97,50 TL  + KDV
KDV Dahil : 107,25 TL

Rulo Sargı Bezi 10 CM * 100 M, yara bakımı için ideal bir sargı bezi türüdür. Maksimum absorbe özelliğine sahip bu ürün, yaraları dış etkenlerden ve tozdan koruyacak ve yaranın hava almasına yardımcı olacak delikli bir yapıya sahiptir.

Hayvan sağlığında da kolayca kullanılabilir. Tedavilerde ve pansumanlarda kullanıma uygun yapısı ile yüksek absorbe özelliği nedeniyle yara bakımları için ideal bir malzemedir. Veteriner kliniklerinde sıklıkla kullanılan bir medikal üründür.

Yaraları dış etkenlerden, tozdan, kirden ve mikroplardan koruyacak şekilde kullanılır. Şişliklerin önüne geçmek, kırık tespit edilen bölgelerin hareketsiz kalması, herhangi bir bölgede olan kanamaların önüne geçmek gibi durumlarda da kullanılabilir.

Rulo sargı bezi, yapılan pansuman ve malzemelerin sabit durması için kullanılır ve yara bakımları için kolay bir kullanımı vardır. Kuru ve temiz ortamda saklanması gerekir.

Sonuç olarak, Rulo Sargı Bezi 10 CM * 100 M, yara bakımı için etkili, güvenli ve pratik bir çözümdür. Hayvan sağlığında ve medikal alanda sıklıkla kullanılan bir üründür ve yaraları dış etkenlerden koruyacak ve yapılan pansuman ve malzemelerin sabit durmasını sağlayacak bir yapıya sahiptir.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

Web sitemizde çeşitli kullanım verilerinin analizleri için çerezler işlenebilmektedir.