otomatik-enjektor-sise-adaptorlu-0.5-m-46a83e.jpg
otomatik-enjektor-sise-adaptorlu-0.5-m-46a83e.jpg

Otomatik Enjektör Şişe Adaptörlü 0.5 ml SOCOREX (110674)

Marka : SOCOREX
İndirim Oranı : %20 İndirim
Fiyat : 3.925,89 TL  + KDV
İndirimli : 3.140,65 TL  + KDV
KDV Dahil : 3.454,72 TL

SOCOREX Otomatik Enjektör 0.5 ml Şişe Adaptörlü Model 187.1, kapasiteli 0.5 ml olan ve şişe adaptörlü tasarımlı bir otomatik enjektördür. 0.1 - 0.5 ml aralığında ayarlanabilir ve kesin ve tam dozaj ayarlanabilen çelik pistonlu bir yapıya sahiptir. Cam, yay ve conta gibi parçaları da değiştirilebilir özelliğe sahiptir. Üzerine monteli adaptör sökülebilir ve yerine hortumlu şişe kanülü takılabilir, böylece normal bir otomatik enjektör gibi kullanılabilir.

Bu enjektör, en yüksek verimi almak için rahat kullanım sağlar ve mikrometrik ayarları sayesinde kolaylıkla ölçek ayarlanabilir. Sulu, yağlı, yoğun kıvamlı ve demir içeren çözeltiler ile çeşitli süspansiyonları enjekte etmek için son derece uygundur. Ürün yanında sağlam bir şişe tutacağı için kauçuk temizleyici yedek parça takımı ve kullanma talimatları bulunur.

Enjektör, havalandırmalı entegre iğne, çıkarılabilir meyilli şişe tutucu, güvenli kilidli, krom kaplama metal parçalara ve güvenlik kilidli somon gibi belirgin özelliklere sahiptir. Ancak, şişe ve iğne ürüne dahil değildir.

Benzer Ürünler
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

Web sitemizde çeşitli kullanım verilerinin analizleri için çerezler işlenebilmektedir.