OSGB Malzemeleri

Göster:
Sırala:
Duvara Monte Otoskop Oftalmaskop Set Riester %33 İndirim

Duvara Monte Otoskop Oftalmaskop Set Riester

Ri-Former Duvar Tipi Otoskop Oftalmaskop seti3,5 volt xenon aydınlatmalı 3,5 volt xenon aydınlatma, ..

25.537,11TL + KDV
17.070,26TL + KDV

OSGB Malzemeleri

OSGB Malzemeleri

 OSGB olarak kısaltılarak yazılan ve açılımı Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi, 6331 sayılı iş sağlığı ve güvenliği kanunu ile ilgili olarak hizmet vermek amacı ile kurulan kuruluşlardır. OSGB'ler belirli büyüklükte ki yerlere ve çalıştırılacak hekim ve uzman ile sağlık personelini kadrolarında tam zamanlı olarak çalıştırma zorunluluğu olan Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı Müfettişleri tarafından denetlenerek yetki verilmesi durumunda hizmet verebilirler. 

 OSGB'ler bakanlık tarafından yetki sertifikası almış, periyodik aralıklar ile yapılan hizmetleri denetleyerek, uygunsuz gördüğü yerlere kapatılmaya kadar varan ceza puanları ile hizmet sağlamaktadır. OSGB'lerin amacı, işverenin ve çalışanlarının sağlıklı bir çalışma ortamı sağlamak, bu ortamın oluşabilmesi için gerekli önlemlerin alınması için gözetimlerini, denetim ve eğitimleri ile katkı sağlamaktır. Kısacası, işverenin ve işçinin sağlık gözetimlerini yapmaktır.

 Osgb'ler kuruluşlarına ait revirlerde çalışan hekimlerin ve sağlık personelinin bu zorlu süreçte malzeme ihtiyaçlarını karşılayabilmek ayrı bir iş yükü ve zaman kaybıdır. Dolayısı ile Medikalgross.com bu anlamda tüm revir malzemeleri hızlı teslimat, orjinal ürün ve üstün hizmet anlayışı ile sizlere en iyi şekilde hizmet vermeye devam etmektedir.

 OSGB Malzemeleri kategorimizde ihtiyacınız olan tüm revir malzemelerini, OSGB sarf malzemeleri, OSGB Laboratuvar malzemeleri, OSGB revir malzemeleri ve demirbaş malzemeleri sayfamızda inceleyebilirsiniz. Kategorimiz içerisinde bulunmayan ürünler için 0850 840 88 87 numaralı telefondan veya canlı destek hattımızdan bizim ile iletişime geçebilirsiniz.


resim
Loading...
Loading...
Loading...