non-steril-yuksek-emici-spanc-75cm-x-7-e2-bcb.jpg
non-steril-yuksek-emici-spanc-75cm-x-7-e2-bcb.jpg

Non Steril Yüksek Emici Spanç 7,5cm x 7,5cm 8 Kat 500 Lük Paket Tules (MG000472)

Marka : TULES
İndirim Oranı : %24 İndirim
KDV Dahil : 381,15 TL
İndirimli : 262,50 TL  + KDV
KDV Dahil : 288,75 TL

Yüksek Emicili 7,5 CM x 7,5 CM 8 Kat Spanç, sağlık alanlarında yaralanma ve cerrahi işlemler sırasında kullanımı tercih edilen medikal malzemelerden biridir. Spançlar, hidrofili gazlı bezlerin kare veya dikdörtgen şekillerinde kesilip katlanması ile oluşan ürünlerdir. Bu özel yapıdaki spançlar, daha fazla sıvı emici özelliğine sahip olacak şekilde üretilir ve yüksek emicilik özelliğine sahiptir.

Viskon içerikli dokumasız kumaştan üretilen spançlar steril edilebilir ve yaraya yapışmayan özelliğe sahiptir. Bu özellikleri ile cerrahi ameliyatlar ve genel yaralanma durumlarında rahatlıkla kullanılabilir. Ayrıca, veteriner kliniklerinde de kullanıma uygundur.

Yüksek emicili spançlar, gazlı beze göre 5 kat daha fazla sıvı emici özelliğe sahiptir. Tek taraflı esnek non-woven kumaştan üretilen spançlar hareketli olan bölgelerde bile rahat bir kullanım sunar. Veteriner hekimler tarafından test edilen bu spanç, tam not almıştır.

Yüksek emicili spanç ve türevleri, hastaneler, sağlık ocakları ve diğer sağlık alanlarında cerrahi işlemler ve pansuman işlemleri sırasında kullanıma uygundur. Cerrahi işlemler sırasında akan kan ve diğer sıvıların daha kolay bir şekilde emilmesini sağlar. Bu malzeme sadece cerrahi işlemlerde değil, aynı zamanda hayvan sağlığında da kullanılır.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

Web sitemizde çeşitli kullanım verilerinin analizleri için çerezler işlenebilmektedir.