muayene-eldiveni-nitril-mavi-pudrasiz--20-85f.jpg
muayene-eldiveni-nitril-mavi-pudrasiz--20-85f.jpg

Muayene Eldiveni Nitril Mavi Pudrasız 100 Lük Beybi (MG10010-N11)

Marka : BEYBİ
İndirim Oranı : %24 İndirim
KDV Dahil : 130,55 TL
İndirimli : 82,42 TL  + KDV
KDV Dahil : 98,90 TL
Nitril muayene eldiveni, sentetik nitrilden imal edilen ve non-steril olan bir tek kullanımlık eldivenin özelliklerini detaylandırmaktadır. Açık mavi renkli olan bu eldiven, doğal lateks ve pudra içermez ve bu nedenle Tip I alerji riskini en aza indirir. Alerjik bünyeler için ideal olan bu eldiven, yumuşak ve elastik yapısı sayesinde elde üstün kavrama özelliği sağlar ve elden kaymasını önler. Mikro dokulu, pütürlü parmak uçları sayesinde her türlü medikal cihazın rahatlıkla kavranmasını sağlar.

Bu eldiven, SGS tarafından onaylanmış olup gıdaya dokunma belgesi mevcuttur. İç yüzeyi polimer kaplı olan bu eldiven, tüm medikal işlemlerde ve muayenelerde, potansiyel enfeksiyon yapabilecek veya bulaşıcı olabilecek maddelere karşı üstün koruma sağlar. Bariyer koruma ve hassasiyet gerektiren tüm işlemler için uygundur ve EN 455 1-2 standartlarına uygundur. 93/42/EEC Avrupa Birliği Medikal Cihaz Yönergesi uyarınca Class I olarak sınıflandırılmıştır ve 89/686/EEC Avrupa Birliği Kişisel Koruyucu Ekipmanlar Yönergesi uyarınca Class III olarak sınıflandırılmıştır.

Bu eldiven, EN 388-3:2003 mekanik risklere karşı test edilmiş ve sonuçları belgelendirilmiştir. Ayrıca EN 374-2:2003 ve EN 374-3:2003 kimyasal ve mikro-organizmalara karşı test edilmiş ve sonuçları belgelendirilmiştir. Raf ömrü 5 yıldır.

Etiketler
lateks içermeyen eldiven, eldiven, lateks, nonsteril, non steril, nonsteril eldiven, non steril eldiven, pudrasız, muayene eldiveni, eldiven muayene, Muayene, Muayene Eldiveni, Muayene Eldiveni Nitril, Muayene Eldiveni Nitril Mavi, Muayene Eldiveni Nitril Mavi Pudrasız, Muayene Eldiveni Nitril Mavi Pudrasız 100, Muayene Eldiveni Nitril Mavi Pudrasız 100 Lük, Muayene Eldiveni Nitril Mavi Pudrasız 100 Lük Beybi, Muayene Eldiveni Nitril Mavi Pudrasız 100 Beybi, Muayene Eldiveni Nitril Mavi Pudrasız Lük, Muayene Eldiveni Nitril Mavi Pudrasız Lük Beybi, Muayene Eldiveni Nitril Mavi Pudrasız Beybi, Muayene Eldiveni Nitril Mavi 100, Muayene Eldiveni Nitril Mavi 100 Lük, Muayene Eldiveni Nitril Mavi 100 Lük Beybi, Muayene Eldiveni Nitril Mavi 100 Beybi, Muayene Eldiveni Nitril Mavi Lük, Muayene Eldiveni Nitril Mavi Lük Beybi, Muayene Eldiveni Nitril Mavi Beybi, Muayene Eldiveni Nitril Pudrasız, Muayene Eldiveni Nitril Pudrasız 100, Muayene Eldiveni Nitril Pudrasız 100 Lük, Muayene Eldiveni Nitril Pudrasız 100 Lük Beybi, Muayene Eldiveni Nitril Pudrasız 100 Beybi, Muayene Eldiveni Nitril Pudrasız Lük, Muayene Eldiveni Nitril Pudrasız Lük Beybi, Muayene Eldiveni Nitril Pudrasız Beybi, Muayene Eldiveni Nitril 100, Muayene Eldiveni Nitril 100 Lük, Muayene Eldiveni Nitril 100 Lük Beybi, Muayene Eldiveni Nitril 100 Beybi, Muayene Eldiveni Nitril Lük, Muayene Eldiveni Nitril Lük Beybi, Muayene Eldiveni Nitril Beybi, Muayene Eldiveni Mavi, Muayene Eldiveni Mavi Pudrasız, Muayene Eldiveni Mavi Pudrasız 100, Muayene Eldiveni Mavi Pudrasız 100 Lük, Muayene Eldiveni Mavi Pudrasız 100 Lük Beybi, Muayene Eldiveni Mavi Pudrasız 100 Beybi,
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

Web sitemizde çeşitli kullanım verilerinin analizleri için çerezler işlenebilmektedir.