elastik-bandaj-15cm-x-120cm-bandaj-ces-e30bb5.jpg
elastik-bandaj-15cm-x-120cm-bandaj-ces-e30bb5.jpg

Elastik Bandaj 15cm (MG000151)

Marka : MEDİBİL
İndirim Oranı : %26 İndirim
KDV Dahil : 21,70 TL
İndirimli : 14,61 TL  + KDV
KDV Dahil : 16,07 TL

Elastik Bandaj 15cm x 120cm, %200 elastikliğe sahip örgü tipi yüksek bası bandajıdır. Belirli bir alana veya yaralanmaya basınç uygulamak için tasarlandı. Boyuna esnek olan Elastik Bandaj, esnekliğini muhafaza ederek uzun süreli destek ve kompresyon sağlar ve kolay deforme olmaz. Ürünün tel atmaması için başlangıç ve bitiş uçları sabitlenmiştir. Pamuk ipliği ve gipe lastikten üretilmiştir ve yüksek pamuk içeriği cildin hava almasına yardımcı olur. Yıkanabilir ve tekrar kullanılabilir. Her üründe bandajın sabitlenebilmesi için klips bulunur.

Yüksek bası özelliğine sahip olan Elastik Bandaj, bağ doku yaralanmaları, kırıklar, çıkıklar, burkulmalar, post-travmatik ödem ve kiriş iltihabı gibi durumlarda sabitleyici ve destek amaçlı kullanılabilir. Aynı zamanda kazalarda ve spor sakatlanmalarında ilk yardım amaçlı olarak kullanılabilir. Damar içi kan pıhtılaşmalarına önlem amaçlı kullanılabilir. Burkulma, incinme ve gerginlik durumlarında yüksek düzeyde baskı amaçlı olarak kullanılabilir. Sportif faaliyetlerde koruma amaçlı kullanıma uygundur. Bandaj, istenilen kompresyonu elde etmek için uygun oranda gerilerek ilgili vücut bölgesine sarılır ve klips yardımı ile sabitlenir.

Elastik Bandaj, ilık ve sabunlu suda çitilemeden yıkanması önerilir. Germeden serilerek kurutulması gerekir. Nemden, direkt güneş ışığından, aşırı sıcak ve soğuktan korunması önerilir. Beklenmeyen bir etki (cildte tahriş vb.) görüldüğünde en yakın sağlık birimine başvurulması tavsiye edilir

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

Web sitemizde çeşitli kullanım verilerinin analizleri için çerezler işlenebilmektedir.