Eskabolar

Göster:
Sırala:

Eskabo Basamak

• Gövde metal malzemeden imal edilmiştir.• Basamaklar ahşap malzemeden imal edilmiştir.• Tüm metal a..

Bu ürün sadece onaylı üyeliği olan profesyonel kullanıcılara yöneliktir. Bilgi için 0850 840 88 87
Eskabolar

 Aile hekimliği malzemeleri kategorisinde bulunana eskabolar,  hekimlerimizin hastalarını tedavi, teşhis, pansuman veya tedavinin izlenmesi esnasında hastanın rahat etmesini sağlamak için muayene masasına çıkmasına yardımcı olan demirbaş malzemelerdir. Medikalgross.com hekimlerimizin tüm isteklerine en iyi şekilde karışılık verebilmek adına Türkiye'nin en iyi üreticileri ile çalışmaya devam etmektedir.

 Eskabolar, hekimlerimiz tarafından basamak, sedye basamağı, hasta basamağı, eskoba gibi adları da kullanmaktadır. Bünyemizde bulunana ürünlerimiz, tek basamaklı, çift basamaklı, paslanmaz çelik gibi özelliklere sahip ürünlerden oluşmaktadır. Medikalgross.com'un en uygun fiyat garantisi ile ürünlerinizi sepete atabilir, ürünler hakkında detaylı bilgi alabilir, istediğiniz ödeme yöntemleri ile satın alabilirsiniz.

 Kategorimizde aradığınız özelliklerde eskabo bulamadığınız takdirde canlı destek hattından yardım isteyebilir veya 0850 840 88 87 numaralı telefon numarasından müşteri temsilciniz ile irtibata geçebilirsiniz.

resim
Loading...
Loading...
Loading...