Aralık 2018 Kampanyası2018 yıl sonu kampanyası 07.12.2018 - 31.12.2018 tarihleri arasında geçerlidir. Tüm kartlarda geçerli olmak üzere vade farksız 3 taksit avantajından veya EFT/Havale ile ödemelerinizden anında %5 indirim kazanarak faydalanabilirsiniz.


Para Puan Şartları ve Kullanımı


Para puan 100 TL ve üzeri alışverişlerde kazanılır. 100 TL altındaki siparişlere para puan verilmez. 1 Para Puan = 1 TL olarak geçmektedir. Bu kampanya, alışveriş yapan istisnasız herkes için geçerlidir. Kazanılan puanlar 350 TL ve üzeri alışverişlerde kullanılabilir. Alışveriş tutarı cüzdanınızdaki toplam para puandan yüksek olmak zorundadır.


Para Puanlarınız sepette ödeme sırasında toplam tutarlar bölümünde görüntülenir. "Kullan" butonuna basarak para puanlarınızı sepette aktif hale getirebilirsiniz. Hesabınızdaki tüm Para Puanlar kullanılmak üzere sepetinize yansıtılacaktır.
Para Puanların hesabınıza yüklenmesi, siparişinizin teslim edilip, sistem tarafından "tamamlandı" olarak işaretlenmesinden 7 gün sonra otomatik olarak yüklenecektir. Yani, bir siparişten sonra 10 gün içerisinde hesabınıza para puanlar tanımlanır. Alışverişlerden sonra kazanılan Para Puanlar yuvarlanarak hesabınıza aktarılacaktır. Hesabınıza aktarım sağlandığında siparişiniz sırasında girdiğiniz cep telefonu numaranıza SMS ile bilgilendirme yapılacaktır.


* MEDİBİL, Para puan kurallarında değişiklik yapma hakkına sahiptir.

resim
Loading...
Loading...
Loading...