alci-sargi-15cm-x-150cm-alci-sargilar--586c1f.jpg
alci-sargi-15cm-x-150cm-alci-sargilar--586c1f.jpg

Alçı Sargı 15 CM x 200 CM (MG000153)

Marka : MEDİBİL
İndirim Oranı : %26 İndirim
KDV Dahil : 18,32 TL
İndirimli : 12,25 TL  + KDV
KDV Dahil : 13,48 TL

Alçılı sargı bezi, 15 cm eninde ve 2 metre uzunluğunda, pamuklu yapısı yoğun alçı emdirilerek üretilen medikal sargılardır. Hidrofil gazlı bez ve ortopedik alçı karışımı ile üretilen alçılı sargılar, kolayca şekil verilebilen yapısı ile kırık ve çıkıkların tedavisinde sıklıkla kullanılmaktadır.

Alçılı sargılar, suya daldırıldıktan kısa bir süre sonra ıslanarak kullanıma hazır hale gelirler. Uygulandıktan sonra kısa bir süre içinde donan sargılar, içerisindeki yoğun alçı sayesinde sabit bir form alır ve dökülme yapmadan etkili bir tedavi süreci sağlar.

Sağlık alanında geniş bir kullanım alanına sahip olan alçılı sargılar, veteriner kliniklerinde hayvanların tedavisinde sıkça kullanıldığı gibi insanlarda da ortopedik tedavilerde tercih edilmektedir. Kırık, çıkık, kemik ve eklem düzensizlikleri gibi birçok problemin tedavisinde başarıyla kullanılan alçılı sargılar, yoğun alçı emdirilmiş yapısı sayesinde sabit bir form alarak iyileşme sürecini hızlandırır.

Kolay şekil verilebilir yapısı, pratik kullanım özellikleri ve yoğun alçı emdirilmiş yapısı ile alçılı sargılar, ortopedik tedavilerin vazgeçilmez bir parçası haline gelmiştir.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

Web sitemizde çeşitli kullanım verilerinin analizleri için çerezler işlenebilmektedir.